top of page

MIDA TEHA?

Meie puhkemajutuses leiad suure valiku erinevaid vahvaid tegevusi, millega luua imelisi unustamatuid mälestusi.

Meie juures saad panna proovile end kalapüügis kohaliku kaluriga, tenniseväljakul nautida palli kõksimist, saunas higistada välja kõik mured ja stressi, nautida Eesti loodusevõlusid, minna matkale jalgrattaga või jala,  ja päeval puntki panemiseks nautida imelist toitu Ungru Restoranis. 

_B8A0856
_B8A0967
_DSC0032-Edit
DJI_0194-Edit
_DSC0062
TENNISEVÄLJAK

Meie puhkekeskusest leiad okaspuudega eraldatud alalt hästi hooldatud tenniseväljaku. Oled juba meister või algaja - tule pane end proovile.

SAUN

Olgu talv või suvi, meie puhkekeskuse saunas saate nautida kuumust kuna soovite. Karastada saate ennast meres ja soovil korral rannas päevitada.

RESTORAN UNGRU

Meie puhkekeskusest on mõne minutilise jalutuskäigu kaugusel Restoran Ungru, mis pakub Teile imelise maitserännaku hubases õhkonnas.

KALAPÜÜK

Tule püüa endale ise lõuna- või õhtusöök. Pakume kõigile puhkajatele võimaluse püüda kala ükskõik, mis ilmaga!

IMELINE LOODUS
Supilaudade rent
Discgolf

Meie puhkekeskus asub looduse keskel, mille tõttu on meie puhkajatel ideaalne võimalus nautida imelist Eesti loodust, aldustades maagilistest päikesetõusudest ja lõpetades sillerdava merega.

sind ootavad kolme korviga discgolfi rajad, mis sobivad igas vanuses mängijatele ennast aktiivselt liigutada ja meelt lahutada.

bottom of page