top of page

meie lugu

Kui oled otsustanud külastada Eesti suuruselt teist saart Hiiumaad, siis Ungru Puhkemajutus on ideaalne koht öömajaks. Asume Põhja-Hiiumaal, Hiiumaa kuulsaima sadama Suursadama vahetus läheduses.

Hiiumaa on saar, mis kasvab iga aastaga järjest rohkem merest välja.  Hingematva looduse keskel näed oma silmaga, kuidas aegade jooksul üks laid on kasvanud Hiiumaaga kokku - tänapäeval saab sellele laiule sõita juba autoga.

 Tunnistad oma silmaga, kuidas laiu ja Hiiumaa vahel on  lahesopp muutunud järveks ja teine kohe-kohe järveks muutumas. Jalutades mereääres, jõuad poolsaare tippu, kus saad õhtuti imetleda päikse värviderohket sõprust merega ja hommikuti looduse ärkamist koos päikesega. Jalutades korrastatud parkmetsas, kohtad sa sipelgapesasid, mis on kõrgemad kui 10-aastane laps, näed ja kuuled luigelendu, tutvud väga paljude linnuliikidega.

Kui oled kalamees, siis leiad kindlasti endale parima koha kalapüügiks. Kalapüügiks pakub vahvat seltsi Hiiumaa kohalik kalur.

Kui oled autosõidust juba tüdinenud, siis pakub head vaheldust rattamatk, võttes ette tunni kuni pooleteise tunniseid matku, mille jooksul jõuad ära käia Hiiumaa pealinnas Kärdlas. Avastamist leidub lähemal ja kaugemal. Meile tulles ära unusta võtta tennisereketit kaasa - kunstmuruga mänguplats ootab sind mängima. Meil on ka päiksevõtuks ideaalne liivaala koos pesemisvõimaluse ja WC-ga. 

Õhtu saad lõpetada kuuma sauna ja karastava hüppega merre.

Majad, kuhu Teid ootame, on kõigi mugavustega - oma terrassiga ja grillimisvõimalusega.  Kui armastate kokkamist, siis majades on köögid koos kõige vajalikuga olemas, kui kokkamiseks puudub aeg või soovi ei ole, siis mõnusa kõhutäiega kostitab teid Ungru Restoran.

UNGRU RESTORAN
GRILLIMISVÕIMALUS
Weather
Looduse keskel
Fish with Scales Sketch
kalapüügivõimalus
jalgRATTARENT
bottom of page